KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16406246
nr 1640 6246
Helge Holmlund
(1911-1989), Sverige
Oljemålning, Signerad, stilleben. Olja på duk, 58x114 cm, yttermått inklusive ram: 74x129 cm
Helge Holmlund, svensk bildkonstnär född 1911, död 1989.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 2 september 2024
kl 18:29:38
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
Helge Holmlund
Läs mer om Helge Holmlund